Laster inn bilder
  • 18012012_110453.jpg
  • 11112011_142653.jpg
  • 18012012_110722.jpg
  • 17112011_110655.jpg
  • 18012012_111010.jpg

 


View Larger Map

KONTAKT OSS

Besøksadresse:
MicroTech Innovation AS
Vestfold Innovation Park
Raveien 205 
3184 Horten


Postadresse:

MicroTech Innovation AS
Raveien 205 
3184 Horten


E-post:post@mtias.no



Hvordan komme seg til oss?

Med fly 

Nærmeste flyplass er Sandefjord Lufthavn, Torp (www.torp.no). Både tog og buss går fra flyplassen til Tønsberg sentrum. Den beste måten å komme seg fra flyplassen til Forskningsparken er med taxi.

 

Hvis du ankommer med fly til Oslo Lufthavn Gardemoen kan du ta toget direkte fra til Tønsberg. Turen tar ca. 2 timer. Det er også muligheter til å reise med buss fra Gardemoen til Tønsberg, men da må du bytte buss på Oslo Bussterminal. Fra Tønsberg er det muligheter for å ta lokal buss eller taxi til Forskningsparken.

Med båt

Color Line (www.colorline.no) har ferger mellom Sverige (Strømstad) og Sandefjord, og mellome Danmark (Hirtshals) og Larvik.

 

Når du ankommer enten Sandefjord eller Larvik er det muligheter for både tog og lokalbuss til Tønsberg. Fra Tønsberg er det muligheter for å ta lokal buss eller taxi til Forskningsparken.






Stein Ivar Hansen
Adm. Direktør

Telefon: 976 63 003
E-post: stein.hansen@mtias.no


Roger Dalseg
Prosjektleder

Telefon: 903 65 910
E-post: roger.dalseg@mtias.no

 

Marianne Svinsholt Smith

Prosjektmedarbeider

 

Telefon: 992 77 799

E-post: mss@mtias.no

 

 

 

Henrik Bruvik Sæther

Forretningsutvikler

 

Telefon: 

E-post: henrik@silicia.no



Tormod Moldestad

Forretningsutvikler

 

Telefon: 971 87 835

E-post: tormod@mtias.no

 

 

Trine Landøy

Prosjektleder

 

Telefon: 410 67 386

E-post: trine@mtias.no

 

 

Roar Aasvang

Styreleder MTI

  

Telefon: 913 20 493

E-post: 
roar@jarlsbergpartners.no